Jiří Štarha facebook
Jiří Štarha
Svatba Markéta a Martin 2015
 
   V červnu 2015 jsme prožili náš úžasný svatební den. Již od ranních příprav ho s námi strávil fotograf pan Jiří Štarha.Kdo má za sebou tento velký den ví, že s sebou přináší spoustu obav a stresu. I díky Jirkovi, který má profesionální, přitom velice lidský přístup, je sympatický, usměvavý a naprosto pohodový, máme na tento den jen a jen krásné vzpomínky.
   Výsledkem byli naprosto úžasné a velice přirozené fotografie. Jsme moc rádi, že jsme Jirku poznali a určitě tímto dnem naše spolupráce neskončila.
 
   manželé Seifertovi, 11.8.2015
Svata Anička a Lukáš
   Když jsme si hledali fotografa na náš velký den vůbec nás nenapadlo, že narazíme na fotografa s velkým F. Focení s ním byl zážitek, který jsme si s manželem krásně užívali.
   Je to velký pohodář a dokázal, že i když se nerada fotím, tak to může být zábava. Nic ho nepřekvapí a dokáže rychle reagovat.
   Až bude další příležitost určitě se na něho opět obrátíme.
 
   Anička a Lukáš Pirklovi
James Cook Languages - 1

  Fotograf Jiří Štarha je profesionál a dobře se s ním spolupracuje. Kromě dobrého oka oplývá i dobrou náladou, kterou při focení portrétů našich zaměstnanců pozvedá vizuální úroveň naší firmy – kolegyním a kolegům to s úsměvem víc sluší.

  Jirka dobře zvládá nejen focení venku, ale i práci v horším osvětlení, například velmi dobře zvěčnil naši firemní party spojenou s rockovým koncertem.

 

  Ondřej kuchař - spolumajitel a jednatel James Cook Languages, 2015

Ministerstvo životního prostředí - Tomáš Chalupa

  Pana Štarhu jsme oslovili na základě výsledků jeho práce, časové flexibility a velkého pracovního nadšení, kterým disponuje i na celodenních pracovních výjezdech. Pracovní jednání ministra i náměstků dokumentuje osvěžujícím a srozumitelný způsobem, umí si poradit s portréty úředníků, s jednáním za stolem, s prostory čistíren odpadních vod i skládek i s otevřenou krajinou. Fotí s jistotou, ale zajímavě. Samozřejmostí je pro nás jeho spolehlivost, časová dochvilnost a loajalita.

 

  Michaela Jendeková, vedoucí tiskového oddělení, Ministerstvo životního prostředí,   2012

Život 90 - promo foto

  Naše organizace spolupracuje s Jiřím od roku 2012. Oblast, ve které se pohybujeme, je velmi specifická, a to nejen tím, že musíme umět pracovat úsporně a s omezenými rozpočty. Ještě důležitější je to, že fotit klienty sociálních služeb a seniory obecně není jednoduché. Je potřeba navodit atmosféru důvěry a bezpečí. V tom Jiří exceluje. Účastníci akcí, které pro nás Jiří fotí, ho mají moc rádi a při focení už vyžadují jen jeho, noví klienti se s ním rádi seznamují.

  Jiřího přístup k práci i lidem je zodpovědný, vstřícný a poctivý. Velmi se nám taky osvědčil jako reportážní fotograf odborných konferencí a seminářů i prostor, ve kterých provozujeme naše služby. Doufáme, že bude dál členem našeho týmu.

 

 

   Bohdana Bílková, manažerka marketingu a PR, Život 90, 2015

   Jirka je profesionál a ke všemu velmi sympatický, což usnadňuje veškerou spolupráci a komunikaci. Díky jeho fotkám máme krásnou vzpomínku na náš svatební den. Velmi jsme ocenili jeho trpělivost a také to, že nás do ničeho nenutil a fotky jsou velmi přirozené.

   Tímto se z Jirky stál náš dvorní rodinný fotograf, kterého ráda dále doporučuji.

 

   Pavlína Matysová - nevěsta

 

   S Jirkou nás pojí dlouhodobý profesionální vztah. Pro naši společnost, která do ČR vozí finské srubové domy Kontio (světová jednička), Jirka fotil několik realizovaných domů. Neuvěřitelná profesionalita, lidský přístup a výsledná kvalita fotek mluví za vše. Jirkovy fotografie mají hloubku, náboj a dynamiku, navíc jeho zaměření je hodně komplexní. Teď spolupracujeme na novém projektu, kde budou Jirkovy fotografie důležitým prvkem. Já jsem si dvorního fotografa už vybrala a těším se na každý projekt, kterému společně vdechneme život.

 

  Kamila Nábělková

  Marketing director Kontio Loghouses